OTVÁRACIE HODINY
Pondelok7:00 - 18:00
Utorok7:00 - 18:00
Streda7:00 - 18:00
Štvrtok7:00 - 18:00
Piatok7:00 - 18:00
Náš Instagram
Náš facebook
Bardejov - Stanica
Splnený sen o vlastnej kaviarni sa stal skutočnosťou, keď sa v roku 2010 otvorila prvá prevádzka Cafe france v malom meste Bardejov, ktoré je považované za jedno z najkrajších slovenských miest. Aj keď sa kaviareň nachádza v blízkosti hlavnej cesty - staničnej pasáže, je balzamom pre oči i dušu. Vtiahne Vás nielen atmosféra a život, ktorý pramení z kaviarne vďaka neodolateľnej vôni kvalitnej kávy, ale aj rodinná atmosféra s koláčikom, či rande pri drinku sa stane nezabudnuteľným zážitkom. Pozývame Vás nahliadnuť do vždy dobre naladenej kaviarničky, ktorá je srdcom celého Cafe france.
Vedeli ste, že aj káva má svoj medzinárodný deň? Je ním 1. október, mesiac plný hrajúcich sa farieb jesene. Okrem povzbudenia, skvelej kávovej vôni a chuti je najobľúbenejším nápojom po vode, denne sa vypije až 2,25 miliárd šálok kávy. Či už sa Vaším druhým menom nesie "kávičkár" alebo nie, tak tieto zaujímavosti, ktoré Vám prinášame si určite zaslúžia Vašu pozornosť. Slovo "káva" pochádza z arabského prekladu, ktorý znamená "víno zo zŕn". Vedeli ste, že jedna šálka kávy denne je prevenciou proti alzheimerovej chorobe a taktiež efektívne zlepšuje obeh krvi? Najväčším producentom kávy je Brazília, toto prvenstvo si drží už viac ako 150 rokov. Legenda o vzniku kávy hovorí, že ju objavil farmár v Etiópií počas 9 storočia, keď si všimol ako "šialene" sa jeho kozy správajú po konzumácií kávových bobúľ. Tak ako? Priznávate, že káva môže byť jedinečná? :)
Informácia o odoslaní požiadavky.

OK
[ zavrieť ]
Rýchla správa
ODOSLAŤ RÝCHLU SPRÁVU
© CAFEFRANCE.sk    |    Šírenie obsahu stránky akýmkoľvek spôsobom je bez súhlasu autora zakázané.    |    KONTAKT    |    vyrobil: mart-in
Stránka zhromažďuje len také cookies, ktoré sú nevyhnutné pre jej funkčnosť. Tieto cookies je možné vypnúť v nastaveniach internetového prehliadača.